کافه قهوه دار

توضیحات

قهوه‌های خیلی خوبی داره برای قهوه خورا با قیمت مناسب. قهوه Take Away هم میده بتونی ببری با خودت. اگه دمی خور یا اسپرسو خور هم باشی، قهوت که تموم شد میتونی لیوانت را شارژ کنی!

منوی کافه قهوه دار

امکانات

بررسی ها

یک بررسی جدید بنوبسید:
تصویر mha7091
mha7091

خیلی خوبه! قهوه هاش! باریستا هاش! خیلی هم میرم اما سلیقه موسیقی شون رو دوست ندارم! :| اینکه باز شارژ می کنن یعنی اینکه بدون هزینه دیگه! یه فنجون اسپرسو! فنجون های بعد مهمون قهوه دار! :)

تصویر hamid  حمیدرضا نعمت الهی
حمیدرضا نعمت الهی hamid

دوستانی که به کافه قهوه دار سر زدن میدونن که مشخصه بارز این کافه بوی مطبوع قهوه و البته قهوه های با کیفیته! از ابتدای مرداد قهوه دار با یه برند ایتالیایی شروع به کار میکنه که قهوه اش عطر و طعم فوق العاده ای داره. پیشنهاد میکنم اسپرسو یا امریکانو رو با قهوه جدید تست کنید که تجربه بی نظیری در ایرانه.

تصویر arsalan  ارسلان
ارسلان arsalan

فضای این کافه خیلی کوچیکه، اما کیفیت قهوه های خوبی داره و یک نمای خوب به بیرون . خیلی هم شلوغ و پرازدحام نیست و می تونین چند دقیقه ای آرامش داشته باشین.

تصویر parhum  پرهام
پرهام parhum

یعنی اگر قهوه دمی یا اسپرسو بگیرید نیاز نیست دوباره سفارش بدین، مجانی لیوان قهوتون را پر می‌کنند!

تصویر homa  هما پورمحمدی
هما پورمحمدی homa

جاهایی که قهوه Take Away بدن به مشتری خیلی کم هستن. منظور از اینکه لیوان رو شارژ می کنن چیه؟ یعنی بدون هزینه مجدد؟ در غیر اینصورت با سفارش دوباره چه فرقی می کنه ... اما جالب و متفاوت به نظر میرسه! :)

تصویر parhum  پرهام
پرهام parhum

کیک تمشک و شکلات به شدت پیشنهاد میشه

یک بررسی جدید بنویسید: