آى كافه

توضیحات

خيابان ميرداماد، برج رز، طبقه دوم ، آى كافه

منوی آى كافه

امکانات

بررسی ها

یک بررسی جدید بنوبسید:
تصویر homa  هما پورمحمدی
هما پورمحمدی homa

این کافه نمای خیلی خوبی به خیابون میرداماد داره و به خاطر ارتفاع از خیابون میرداماد سروصدای خیابون مزاحمت ایجاد نمیکنه.

تصویر samira_marjani_m
samira_marjani_m

من فکرکنم حدود 9 یا 10 بار اینجا صبحانه خوردم، سینی گرم، عالیه.

تصویر homa  هما پورمحمدی
هما پورمحمدی homa

تقریبا قیمت ها در حد متداول و حدود قیمت بین نوشیدنی ها از 5 تومان تا 10 تومان هستش. توی منو، نوشیدنی های گرم، نوشیدنی های سرد، کیک ها و ... رو می تونیم پیدا کنیم. علاوه بر اینها، داخل منو پیش غذا هایی هم مثل ساندویچ ها وجود دارن، که اگه دنبال کافه ای هستین که بتونین چیزی هم برای وعده های غذایی میل کنید اینجا جای مناسبیه، البته امیدواریم در ساعات میل کردن نهار یا شام، بوی غذا ها آزار دهنده نباشه.

تصویر homa  هما پورمحمدی
هما پورمحمدی homa

وارد آی کافه که می شیم، اولین چیزی که از ورودی به نظر می رسه دکوراسیون چوبی، عطر قهوه داخل کافه و نمای بیرون پنجره به سمت خیابون میرداماده. ما انتخاب کردیم که کنار پنجره بشینیم که نمای بهتری از خیابون میرداماد رو ببینیم. دمای داخل کافه نه خیلی سرده و نه خیلی گرم و مطبوع به نظر می رسه. روبروی برج رز یک ساختمون نیمه کاره هم به چشم می خوره، که امیدواریم زمان شروع ساخت و ساز خیلی سرو صدا ایجاد نکنه! محیط کافه رو برای ملاقات های دوستانه، کاری و حتی جای دنج میشه توصیه کرد.

تصویر homa  هما پورمحمدی
هما پورمحمدی homa

برای اولین بار و به پیشنهاد چند تا از دوستان قرار شد بریم آی کافه. خیلی راحت به محل آدرس رسیدیم. از لحاظ دسترسی مطمئنا اینکه آی کافه درست روبروی ایستگاه متروی میرداماد واقع شده مزیت خیلی خوبی به نظر میاد. به محل آی کافه که می رسیم، پایین برج نشانی از کافه نیست، اما اگه به بالای برج رز نگاه کنین بنر آی کافه رو طبقه دوم می بینین. برای رفتن به طبقه دوم، می تونین از آسانسور هم استفاده کنین. ساختمون برج رز محل یک ساختمون تجاری- اداری هست و فضای خیلی ساکتی داره. #موقعیت #دسترسی

یک بررسی جدید بنویسید: